Forum cinemas – susimokam už 25 minutes reklamos!

Dėl vimdančios reklamos lietuviškos televizijos nebežiūriu jau turbūt daugiau nei 10 metų. Kartais vis pabandau, bet labai greit vėl prisimenu, kodėl to nedarau.

Užtat iki paskutinio apsilankymo mėgau kino teatrą. Šią savaitę su žmona apsilankėm Klaipėdos „Forum cinemas“ pažiūrėt filmo. Kas sunervino – ogi 25 minutės reklamos!  Aš nieko prieš, kai prieš seansą parodoma kelių būsimų filmų anonsai, bet kai beveik pusė valandos rodoma su filmais nieko bendro neturinčios reklamos, kurios net negali perjungt, yra jau virš visko…

Negana to, dar ir filmas „Septynios seserys“ buvo visiškas šlamštas. Na, bet kai pagrindinis pasirinkimo kriterijus buvo tinkamas laikas, patys kalti, kad nepasidomėjom, kur einam.Anksčiau į seansus stengdavausi nevėluot,  bet nuo šiol stengsiuos ateit bent 15 minučių vėliau. Gal net popkornininkai bus spėję pasisotint per tą laiką.

PAPILDYTA:

Teko išgirsti atsiliepimų, kad mažesniuose miestuose kino teatrai daug geresni – reklamą rodo iki seansų, kėdės patogesnės, daugiau vietos kojoms, o bilietai kainuoja maždaug perpus pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *